Osm statečných…

Dne 21.10.2017 se uskutečnily v Hlučíně národní zkoušky podle IPOR, které odposuzoval pan rozhodčí Pavel Šabacký, kterého členové pobočného spolku SIRIUS, z.s. – ZKS Poodří přivítali dle tradic chlebem, solí a douškem vody.

Celý průběh zkoušek se nesl v pohodovém duchu, jen občasná nervozita tu a tam. Všichni účastníci odcházeli z terénů i sutin s úsměvy na tváři. Ty nejlepší speciály zde uvedu RH-T A Lenky s Bentleym 175b., RH-FL A Radima s Audi 192b. a v RH-FL E Lea s Luccy 95b.

Po krátké pauze nastala druhá část zkoušek, poslušnost. U některých nervozita rostla, jiní stále s úsměvem na tváři. Psi si vedli výtečně a plnili předepsané cviky jeden za druhým. Ale pak, co to, dva psi poslušnost nedokončili… Dovolte mi citovat rozhodčího: „Zkouška RH-FL A byla opět nejtěžší.“

Úspěšně složili zkoušku všichni členové pobočného spolku ZKS Poodří, v kategorii RH-T A Jana s Camelií se známkou D, Lenka s Bentleym se známkou D, RH-FL E Petra s Gracy se známkou D, Leona s Luccy se známkou D a Aleš s Kony se známkou VD.

Všem gratulujeme. Nyní neusněme na vavřínech, zjistili jsme co je třeba dotrénovat, v čem se zlepšit. Těšíme se na viděnou u skládání dalších zkoušek.

Zobrazeno: 5 krát

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.